Про оптимізацію та автоматизацію

чому це важливо

Оптимізація - процес знаходження найкращого варіанту.

Обмеженість ресурсів примушує нас займатись оптимізацією постійно, різняться тільки масштаби. Проста людина оптимізує свої витрати, щоб накопити на свою просту мрію. Керівник компанії має думати про комплексну оптимізацію роботи ввіреної йому компанії, але й прибуток від успіху в нього буде на порядок вищий..

Останні 20 років були роками стрімкого розвитку технологій і особлибо інформаційно-комунікаційних (ІКТ). Останні розвиваються та змінюються мало не щодня. Ті компанії, що вчасно вловили нові віяння – в лідерах ринку, вони значно випередили своїх конкурентів. Причина успіху проста – оптимізація робочих процесів та використання ІТ рішень для автоматизації критичних та складних процесів.

На слуху історії успіху лише великих компаній, але мало хто здогадується, що технології, які використовують успішні корпорації, доступні в полегшеній версії навіть бідним, але амбітним компаніям. Бажання працювати ефективно (оптимально) – єдина умова для успіху.

В свому блозі я буду ділитися своїм досвідом оптимізації та автоматизації:
- Оптимізації та автоматизації робочих процесів, що розвантажила мене як керівника напрямку, та надала мені більше часу для розвитку себе та свого побуту;
- оптимізації побутових питань, як то покращення енергоефективності сільського будинку, ефективна обробка присадибної ділянки, оптимальний вибір побутової техніки, транспортні питання.
А також буду ділитися цікавинками з навколишнього життя, що стосуються теми..

Велкам в блог сільського іт-шника!

Всі питання та пропозиції присилайте на admin@svoy.in.ua.