Тренди автопрому

про автомобіль завтрашнього дня

Екологічність

Все більше і більше країн заявляють про відмову від використання бензинових/дизельних автомобілів та перехід на екологічні - водневий та електродвигуни. В другому варіанті екологічність під сумнівом, якщо електроенергія отримуєтсья не з природніх джерел (сонце, вітер, рух води тощо). 

Безпілотний транспорт

Розвиток ІТ та автоматизація більшості систем автомобіля робить можливим зробити керування ним повністю автоматичним. Tesla, Google та інші успішно це довели в 2016 році. Правда це працює лише на ідеальних дорогах. Поки що..

А в перспективі це доволі цікаво та ефективно та має покращити безпеку на дорозі при збільшенні навантаження на авто (можна експлуатувати цілодобово з однаковою ефективнісю).

Спільне використання

Все меньше людей на планеті прагнуть до володіння власним транспортним засобом. Причини зрозумілі: авто знецінюється відразу після придбання, технічне обслуговування та заправка. Все це разом коштують більше, ніж їх аренда чи спільне використання, та й ІТ сервіси на кшталт Uber пропонують масу варіантів по оптимальному використанню як для власників так і для пасажирів. Але не в селі, в моєму випадку доцільніше було придбати вживане европейське авто..

Сам собі автопром

Автовиробники зробили собі ведмежу послугу, оптимізувавши своє виробництво до рівня збирання конструктора з типових деталей. Відтепер любий бажаючий може створити авто по своїм потребам. Досвід Deutsche Post більш ніж наглядний: почувши відмову автовиробників кастомізувати для них автомобіль - вони зібрали його собі самостійно, відповідно до своїх потреб. А тепер після років успішного використання можуть почати продавати свої електромобілі на сторону.

Це ж підтверджують і десятки нових автомобільних брендів, самий відомий з яких - Tesla.