Купувати чи розробляти?

я маю рацію! ))

Моє бачення того, що якщо хочеш мати ефективну іт-систему - створи її сам, отримало підтвердження від найбільш технологічного банку України - ПриватБанку.

Звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання купівлею готових рішень, впровадження яких забирає безліч часу та грошей.

Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку для наших потреб, – ділиться заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь, – але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого, а вартість змін завжди занадто висока.

Унаслiдок цих страждань у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid.. 

Свого часу довелось займатися тестуванням ряду "коробочних" "готових" рішень операторського класу і нижче:
- тест працездатності заявленого функціоналу;
- тест сумісності з обладнанням других виробників;
- тест зручності в експлуатації..

Виявилось, що якою б крутою не вважалась компанія, свіжі рішення мають кучу "багів". Після виходу нової версії рішення (будем вважати, що виробник відразу візьметься виправляти помилки) залишаєтсья ймовірніть, що замість відомих "жучків" не з’являться абсолютно нові і весь тест потрібно буде проводити з початку. А потім нове оновлення..

Саме після таких тестувань "готових" рішень та їх оновлень я став прихильником відкритих (opensource) рішень, які повністю чи частково можна взяти за основу для своїх рішень і в результаті отримати результат, який буде задовольняти саме вашим потребам і на додачу ви будете знати, що і як працює..

Все просто:

Хочеш бути як всі - купуй, хочеш виділитися - створюй власне!