Svoy цитатник

новий старий Цитатник

Відновив доступ до свого цитатника - органайзера моєї колекції цитат, афоризмів, історичних фактів та влучних висловлювань.

В колекцію потрапляють короткі та влучні вислови на цікаві мені теми. База даних та інтерфейси розроблені мною.

В технічному плані Цитатник цікавий підходом до роботи з інформацією;
- кожній замітці задаю ключові слова, що характеризують її. Далі за цим ключовим словом легко можна знайти всі замітки, до описання яких входить це слово. Пошук по ключовим словам більш ефективний, ніж пошук по тексту.

Даний підхід доволі ефективний при аналізі інформації, яка несистемно надходить з різних джерел. Єдина умова - задавати коректні ключові слова всім заміткам. Далі аналізуючий робить вибірку по ключовому слову/словам та аналізує отримані результати, не відволікаючись на сторонні теми/факти.

З невеликими модифікаціями, які здебільшого стосуються зручності вводу інформації, дану систему можна використовувати будь-де. Крім мого Цитатника, подібна схема працює в моїй офлайн ІТ Шпаргальниці (колекції моїх шпаргалок), даному блозі, допомагає розібратись з історією абонентських заявок в підлеглого інтернет-провайдера, багаторічною колекцією сімейних фоток (опенсорс digikam), в планах адаптувати для організації інформації щодо саду-городу, бджолярства, англійських фраз та цікавинок для дому.

Володіти інформацією вже замало, нею потрібно користуватися ;)